Brugman Alkmaar

  • 1823 CJ Alkmaar
  • Noorderkade 1
  • 072-5156793
  • alkmaar@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Almere

  • 1334 KX Almere
  • Miamistraat 72
  • 036-5328252
  • almere@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Amersfoort

  • 3825 HB Amersfoort
  • Euroweg 95
  • 033-4613448
  • amersfoort@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Arena

  • 1101 DJ Arena
  • Arena Boulevard 106
  • 020-5673000
  • arena@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Arnhem

  • 6845 AD Arnhem
  • Heerlenstraat 3
  • 026-3812112
  • arnhem@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Assen

  • 9403 TS Assen
  • Borgstee 31
  • 0592-340822
  • assen@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Barendrecht

  • 2991 XT Barendrecht
  • Pesetastraat 18-20
  • 010-2922011
  • barendrecht@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Breda

  • 4814 RZ Breda
  • Kruisvoort 32
  • 076-5202058
  • breda@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Capelle

  • 2908 LC Capelle
  • Hoofdweg 46
  • 010-2587555
  • capelleadijssel@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Den Bosch

  • 5232 BZ Den Bosch
  • Reitscheweg 14
  • 073-6411595
  • denbosch@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Den Haag

  • 2516 BA Den Haag
  • Binckhorstlaan 113
  • 070-3477985
  • denhaag@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Ede

  • 6716 AE Ede
  • Galvanistraat 59
  • 0318-631855
  • ede@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Emmen

  • 7821 CA Emmen
  • Nijbracht 80
  • 0591-729000
  • emmen@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Goes

  • 4461 HH Goes
  • Marconistraat 34
  • 0113-246080
  • goes@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Utrecht

  • 3526 AM Utrecht
  • Hollantlaan 14
  • 030-2888471
  • utrecht@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Wateringen

  • 2291 PE Wateringen
  • 's Gravenzandseweg 25
  • 0174-225850
  • wateringen@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Zoeterwoude

  • 2382 AJ Zoeterwoude
  • Hoge Rijndijk 195
  • 071-5892086
  • zoeterwoude@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Zwolle

  • 8013 NK Zwolle
  • George Stephensonstraat 4
  • 038-4601440
  • zwolle@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Groningen

  • 9727 AK Groningen
  • Peizerweg 82
  • 050-5250553
  • groningen@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Heerlen

  • 6412 PM Heerlen
  • In de Cramer 166
  • 045-5754240
  • heerlen@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Hengelo

  • 7556 BS Hengelo
  • Holtersweg 55
  • 074-2506366
  • hengelo@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Hilversum

  • 1216 BX Hilversum
  • Verlengde Zuiderloswal 34
  • 035-5448092
  • hilversum@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Hoofddorp

  • 2132 NG Hoofddorp
  • Kruisweg 785c
  • 020-6533462
  • hoofddorp@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Hulst

  • 4561 GH Hulst
  • Industrieweg 2
  • 0114-320080
  • hulst@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Leeuwarden

  • 8924 CZ Leeuwarden
  • De Centrale 13
  • 058-2130383
  • leeuwarden@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Nijmegen

  • 6538 SX Nijmegen
  • Wijchenseweg 168
  • 024-3442805
  • nijmegen@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Purmerend

  • 1446 VP Purmerend
  • Einsteinstraat 4
  • 0299-460200
  • purmerend@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Roermond

  • 6041 LV Roermond
  • B. Lindanussingel 2
  • 0475-311501
  • roermond@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Roosendaal

  • 4706 NL Roosendaal
  • Oostplein 13
  • 0165-569852
  • roosendaal@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Rotterdam

  • 3029 BB Rotterdam
  • Vierhavenstraat 39
  • 010-2440069
  • rotterdam@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Son

  • 5692 DA Son
  • Ekkersrijt 4024
  • 0499-474481
  • son@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Tilburg

  • 5022 GA Tilburg
  • Ringbaan Zuid 378
  • 013-4609020
  • tilburg@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Venlo

  • 5916 PT Venlo
  • Nijmeegseweg 4a
  • 077-3101262
  • venlo@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Zaandam

  • 1506 PV Zaandam
  • Pieter Ghijsenlaan 20
  • 075-6157867
  • zaandam@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>

Brugman Zutphen

  • 7202 BP Zutphen
  • Gerritsenweg 10
  • 0575-517025
  • zutphen@brugman.nl

Ga naar de site van Brugman>>


Brugman begon in 1971 als onderdeel van een doe-het-zelfwinkel in Dordrecht. Onder leiding van de heer H.J.C. Brugman werden in eerste instantie alleen eenvoudige keukenblokjes verkocht in wit en bruin. Maar door de jaren heen werden de badkamers snel luxer en mooier. Het concept van een voordelige en kwalitatieve keukenzaak sloeg aan en al snel opende Brugman ook een winkel in Capelle a/d IJssel, waar toen ook het hoofdkantoor werd gevestigd en badkamers de intrede deden. Ben Sanitair wordt veel verkocht in volledige badkamers.